Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Login successful
he: חובר בהצלחה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Download
he: הורדה

en: File
he: קובץ

en: Search
he: חיפוש

en: Category
he: קטגוריה

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Comment
he: תגובה

en: Score
he: ניקוד

en: Please enter some keywords.
he: יש להכניס מילת מפתח אחת או יותר לחיפוש.

en: comment
he: תגובה

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הקלידו את המילים שברצונכם לחפש.

en: Patterns
he: דפוסים

en: Login failed
he: ההתחברות נכשלה
