Patterns Server (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Search
ht: Chèche

en: Comment
ht: Komantè

en: comment
ht: kòmantè
