Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Login successful
hu: Sikeres bejelentkezés

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Download
hu: Letölt

en: File
hu: Fájl

en: Search
hu: Keresés

en: Category
hu: Kategória

en: Selected
hu: Kiválasztott

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Score
hu: Eredmény

en: Downloads
hu: Letöltések

en: Please enter some keywords.
hu: Meg kell adni kulcsszavakat.

en: comment
hu: hozzászólás

en: Enter the terms you wish to search for.
hu: A keresendő kifejezések megadása.

en: Detail
hu: Részletek

en: Patterns
hu: Minták

en: Uploaded
hu: Feltöltött

en: Login failed
hu: Sikertelen bejelentkezés

en: Like
hu: Tetszik
