Patterns Server (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Login successful
it: Accesso effettuato con successo

en: Author
it: Autore

en: Description
it: Descrizione

en: Download
it: Scarica

en: Search
it: Cerca

en: Category
it: Categoria

en: Selected
it: Selezionato

en: Comment
it: Commento

en: Score
it: Punteggio

en: Downloads
it: Download

en: Please enter some keywords.
it: Inserisci una o più chiavi di ricerca.

en: comment
it: commento

en: Enter the terms you wish to search for.
it: Inserisci i termini da cercare.

en: Patterns
it: Pattern
