Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Login successful
ml: പ്രവേശനം വിജയകരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Selected
ml: തെരഞ്ഞെടുത്തവ

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
