Patterns Server (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Login successful
mr: सदस्य प्रवेश यशस्वी

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Download
mr: डाउनलोड

en: File
mr: फाईल

en: Search
mr: शोध

en: Category
mr: वर्ग

en: Selected
mr: निवडलेले

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Please enter some keywords.
mr: कृपया शोधण्यासाठी शब्द लिहा

en: comment
mr: प्रतिक्रिया
