Patterns Server (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Login successful
nl: Inloggen gelukt

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Download
nl: Downloaden

en: File
nl: Bestand

en: Search
nl: Zoeken

en: Category
nl: Categorie

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Comment
nl: Reactie

en: Please enter some keywords.
nl: Geef enkele trefwoorden op.

en: comment
nl: reactie

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: Patterns
nl: Patronen

en: Uploaded
nl: Geüpload

en: Login failed
nl: Login mislukt

en: Like
nl: Vind ik leuk
