Patterns Server (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Login successful
pl: Zalogowano pomyślnie

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Download
pl: Pobierz

en: File
pl: Plik

en: Search
pl: Szukaj

en: Category
pl: Kategoria

en: Selected
pl: Wybrany

en: Comment
pl: Komentarz

en: Score
pl: Wynik

en: Downloads
pl: Pobrania

en: Please enter some keywords.
pl: Wprowadź proszę jakieś słowa kluczowe.

en: comment
pl: komentarz

en: Enter the terms you wish to search for.
pl: Wprowadź słowa, które mają zostać wyszukane.

en: Detail
pl: Szczegół

en: Patterns
pl: Wzory

en: Uploaded
pl: Wysłano

en: Login failed
pl: Nieudane logowanie

en: Like
pl: Lubię to
