Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Login successful
ta: வெற்றிகரமான உள்நுழைவு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: File
ta: கோப்பு

en: Search
ta: தேடல்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Selected
ta: தெரிவு செய்யப்பட்டது

en: Comment
ta: கருத்து

en: Score
ta: மதிப்பெண்

en: Please enter some keywords.
ta: சில வார்த்தைகளை உள்ளிடுக.

en: comment
ta: கருத்து
