Patterns Server (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Login successful
tr: Giriş başarılı

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Download
tr: İndir

en: File
tr: Dosya

en: Search
tr: Ara

en: Category
tr: Kategori

en: Selected
tr: Seçili

en: Comment
tr: Yorum

en: Score
tr: Puan

en: Downloads
tr: İndirmeler

en: Please enter some keywords.
tr: Lütfen birkaç anahtar kelime girin.

en: comment
tr: yorum

en: Enter the terms you wish to search for.
tr: Aramak istediğiniz terimleri giriniz.

en: Patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Login failed
tr: Giriş başarısız

en: Like
tr: Beğen
