Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (33 entries)

en: Title
af: Titel

en: user
af: gebruiker

en: delete
af: verwyder

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Transaction ID
af: Transaksie-ID

en: Transaction date
af: Transaksiedatum

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Date
af: Datum

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Link
af: Skakel

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Active
af: Aktief

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: active
af: aktief

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Method
af: Metode

en: Pending
af: Hangende

en: Permissions
af: Regte

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.

en: disable
af: deaktiveer
