Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (32 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: user
ast: usuariu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: disabled
ast: desactiváu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Disable
ast: Desactivar

en: Date
ast: Data

en: Link
ast: Enllaz

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: User
ast: Usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: Active
ast: Activu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Count
ast: Cuenta

en: active
ast: activu

en: Details
ast: Detalles

en: Owner
ast: Dueñu

en: Method
ast: Métodu

en: menu
ast: menú

en: Permissions
ast: Permisos

en: Failed
ast: Falló

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu
