Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (35 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: user
bg: потребител

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: disabled
bg: деактивиран

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Date
bg: Дата

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Notes
bg: Бележки

en: Total
bg: Общо

en: User
bg: Потребител

en: Node
bg: Материал

en: Active
bg: Активен

en: Comment
bg: Коментар

en: Published
bg: Публикувано

en: Count
bg: Брой

en: active
bg: активен

en: Details
bg: Детайли

en: State
bg: Статус

en: Pending
bg: В изчакване

en: menu
bg: меню

en: Permissions
bg: Права

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: disable
bg: дезактивирай
