Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (32 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: user
bs: korisnik

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Disable
bs: Onemogući

en: Date
bs: Datum

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: Active
bs: Aktivan

en: Comment
bs: Komentar

en: Published
bs: Objavljeno

en: active
bs: aktivan

en: Details
bs: Detalji

en: First name
bs: Ime

en: menu
bs: meni

en: Activity
bs: Aktivnost

en: Permissions
bs: Dozvole

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: View link
bs: Link za komentar

en: And max
bs: I max

en: And
bs: I
