Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (42 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: user
cy: defnyddiwr

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: E-mail
cy: E-bost

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: disabled
cy: analluog

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disable
cy: Analluogi

en: Date
cy: Dyddiad

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Link
cy: Dolen

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Total
cy: Cyfanswm

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Node
cy: Nod

en: Active
cy: Gweithredol

en: Comment
cy: Sylw

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: active
cy: weithredol

en: Details
cy: Manylion

en: Payment
cy: Taliad

en: Method
cy: Dull

en: Last name
cy: Cyfenw

en: menu
cy: dewislen

en: Permissions
cy: Hawliau

en: Teaser display
cy: Arddangos Rhagflas

en: !name field is required.
cy: Mae maes !name yn ofynnol.

en: Text to display
cy: Testun i ddangos

en: Please select
cy: Dewiswch

en: View link
cy: Gweld dolen

en: Min
cy: Isafswm

en: And max
cy: Ac uchafswm

en: And
cy: Ac

en: Full node display
cy: Arddangos nod cyfan
