Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (57 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: user
el: χρήστης

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Transaction ID
el: ID συναλλαγής

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: Active
el: Ενεργό

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Success
el: Επιτυχία

en: active
el: ενεργός

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Amount
el: Ποσό

en: State
el: Κατάσταση

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Payment settings
el: Ρυθμίσεις πληρωμής

en: Method
el: Μέθοδος

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: menu
el: μενού

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: Node settings
el: Ρυθμίσεις κόμβου

en: Permissions
el: Άδειες

en: Billing address
el: Διεύθυνση χρέωσης

en: Balance
el: Υπόλοιπο

en: Failed
el: Απέτυχε

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: disable
el: απενεργοποίηση

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Canceled
el: Ακυρώθηκε

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Card type
el: Τύπος κάρτας

en: Card number
el: Αριθμός κάρτας

en: The user who created the transaction.
el: Ο χρήστης που δημιούργησε τη συναλλαγή.

en: Expiration month
el: Μήνας λήξης
