Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: user
eo: uzanto

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Date
eo: Dato

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: User
eo: Uzanto

en: Node
eo: Nodo

en: Active
eo: Aktiva

en: Comment
eo: Komento

en: Published
eo: Publikigita

en: Count
eo: Kalkulo

en: active
eo: aktiva

en: Details
eo: Detaloj

en: menu
eo: menuo

en: Permissions
eo: Permesoj

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.

en: disable
eo: malŝalti

en: Full node display
eo: Plena nodo
