Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (15 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Total
ga: Iomlán

en: Payment
ga: Íocaíocht

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach

en: Complete
ga: Déanta

en: Canceled
ga: Ar cheal

en: Card type
ga: Cineál cárta

en: Card number
ga: Uimhir an Chárta

en: Security code
ga: Cód slándála
