Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (61 entries)

en: Title
gl: Título

en: user
gl: usuario/a

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Transaction ID
gl: ID de transacción

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: disabled
gl: desactivado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Disable
gl: Desactivar

en: Currency
gl: Divisa

en: Date
gl: Data

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Link
gl: Ligazón

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Notes
gl: Notas

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Active
gl: Activo

en: Comment
gl: Comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Count
gl: Contar

en: active
gl: activo

en: Details
gl: Detalles

en: Amount
gl: Cantidade

en: State
gl: Estado

en: Owner
gl: Propietario

en: Payment
gl: Pagamento

en: Payment settings
gl: Axustes de pago

en: Method
gl: Método

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Pending
gl: Pendente

en: Switch
gl: Cambiar

en: menu
gl: menú

en: Node settings
gl: Axustes do nodo

en: Permissions
gl: Permisos

en: Billing address
gl: Enderezo de facturación

en: Balance
gl: Saldo

en: Failed
gl: Fallo

en: Teaser display
gl: Amosar no resumo

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: disable
gl: desactivar

en: Complete
gl: Completa

en: Canceled
gl: Cancelado

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Card type
gl: Tipo de tarxeta

en: Card number
gl: Número de tarxeta

en: Please select
gl: Selección múltiple

en: Link to form
gl: Ligazón ao formulario

en: View link
gl: Ver ligazón

en: And max
gl: E máximo

en: And
gl: E

en: Full node display
gl: Amosar co nodo completo
