Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: user
ht: itilizatè

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Comment
ht: Komantè

en: active
ht: aktive
