Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (34 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disable
km: បិទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Link
km: តំណ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Active
km: សកម្ម

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Count
km: រាប់

en: active
km: សកម្ម

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: disable
km: បិទ
