Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (45 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Transaction ID
kn: ವ್ಯವಹರಿಸಿದ ಐಡಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Switch
kn: ಸ್ವಿಚ್

en: menu
kn: ಮೆನು

en: Activity
kn: <b>ಚಟುವಟಿಕೆ</b>

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Transaction
kn: ವ್ಯವಹಾರ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: disable
kn: ಅಶಕ್ತ

en: Complete
kn: ಪೂರ್ಣ

en: Canceled
kn: ರದ್ದು ಮಾಡಲಾದ

en: Text to display
kn: ತೋರಿಸಬೇಕಿರುವ ಪಠ್ಯ

en: Completion date
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡ ದಿನಾಂಕ
