Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: user
mg: mpikambana

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Comment
mg: Heviteny
