Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: user
mk: корисник

en: Type
mk: Тип

en: edit
mk: промени

en: Active
mk: Активно

en: Details
mk: Детали

en: menu
mk: мени
