Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Count
my: ရေတွက်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ
