Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: user
nn: brukar

en: delete
nn: slett

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Date
nn: Dato

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Notes
nn: Notat

en: User
nn: Brukar

en: Active
nn: Aktiv

en: Comment
nn: Kommentar

en: Published
nn: Publisert

en: Details
nn: Detaljar

en: Payment
nn: Betaling

en: menu
nn: meny

en: Permissions
nn: Rettar

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.

en: disable
nn: deaktiver
