Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Title
os: Сæр

en: user
os: архайæг

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: disabled
os: хицæн у

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Date
os: Датæ

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
