Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (117 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: user
pl: użytkownik

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Transaction ID
pl: ID transakcji

en: Transaction date
pl: Data transakcji

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: disabled
pl: wyłączone

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Currency
pl: Waluta

en: Date
pl: Data

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Link
pl: Odnośnik

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Notes
pl: Notatki

en: Total
pl: Razem

en: User
pl: Użytkownik

en: Node
pl: Węzeł

en: Node display
pl: Wyświetlanie węzła

en: Active
pl: Aktywne

en: Comment
pl: Komentarz

en: Published
pl: Opublikowane

en: Count
pl: Liczba

en: Success
pl: Sukces

en: active
pl: aktywny

en: Details
pl: Szczegóły

en: Amount
pl: Ilość

en: State
pl: Stan

en: Owner
pl: Właściciel

en: Payment
pl: Płatność

en: payment
pl: płatność

en: Payment settings
pl: Ustawienia płatności

en: Method
pl: Metoda

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Handler
pl: Format

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Pay
pl: Zapłać

en: Switch
pl: Przełącz

en: Activity
pl: Aktywność

en: Node settings
pl: Ustawienia węzła

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Transaction
pl: Transakcja

en: Billing address
pl: Adres płatności

en: Balance
pl: Bilans

en: Total amount
pl: Kwota całkowita

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Current state of the transaction.
pl: Obecny stan transakcji.

en: Teaser display
pl: Wyświetlanie w skrócie

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: disable
pl: wyłącz

en: Complete
pl: Zakończone

en: Everyone
pl: Każdy

en: Canceled
pl: Anulowane

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Total paid
pl: Razem zapłacono

en: Payment API
pl: API płatności

en: Card type
pl: Typ karty

en: Card number
pl: Numer karty

en: Please select
pl: Wybierz

en: Link to form
pl: Odnośnik do formularza

en: Test mode
pl: Tryb testowy

en: View link
pl: Odnośnik wyświetlania

en: Node creation
pl: Utworzenie węzła

en: Payment information
pl: Informacje o płatności

en: Min
pl: Minimum

en: And max
pl: i max

en: And
pl: i

en: Delete transaction
pl: Usuń transakcję

en: Full node display
pl: Widoczność w pełnej wersji

en: Save values
pl: Zapisz wartości

en: Minimum amount
pl: Minimalna kwota

en: Maximum amount
pl: Maksymalna kwota

en: Available payment methods
pl: Dostępne metody płatności

en: Payment methods available for this form.
pl: Metody płatności dostępne w tym formularzu.

en: Please enter an amount between %min and %max
pl: Wpisz wartość z przedziału od %min do %max

en: Invalid credit card number.
pl: Nieprawidłowy numer karty kredytowej.

en: Available payment types
pl: Dostępne typy płatności

en: Credit or debit card
pl: Karta kredytowa lub debetowa

en: Payment type
pl: Typ płatności

en: Security code
pl: Kod zabezpieczający

en: Payment form
pl: Formularz płatności

en: Payment activity
pl: Aktywność płatności

en: Form title
pl: Tytuł formularza

en: The title of the payment form.
pl: Tytuł formularza płatności.

en: Goal amount
pl: Kwota docelowa

en: The user who created the transaction.
pl: Użytkownik który stworzył transakcję

en: Save form
pl: Zapisz formularz

en: @type: A payment transaction has been completed
pl: @type: Transakcja została zakończona

en: Total payments
pl: Wszystkie wpłaty

en: Payment transaction
pl: Transakcja płatności

en: Payment transactions
pl: Wpłaty

en: Make a payment
pl: Dokonaj wpłaty

en: Default form options
pl: Domyślne opcje formularza

en: Cancel transaction
pl: Anuluj transakcję

en: Payment form title
pl: Tytuł formularza płatności

en: Issue number
pl: Numer problemu

en: Expiration month
pl: Miesiąc przedawnienia

en: Expiration year
pl: Rok wygaśnięcia

en: payment settings page
pl: strona ustawień płatności

en: Enter a value
pl: Wpisz wartość

en: Complete transaction
pl: Zakończ transakcję

en: Authorize
pl: Autoryzuj

en: Transaction completed
pl: Transakcja została zakończona

en: Transaction cancelled
pl: Transakcja została anulowana

en: Transaction has been deleted
pl: Transakcja została usunięta

en: Administer pay module
pl: Zarządzaj modułem płatności

en: Created "pay_item" table.
pl: Utworzono tabelę "pay_item"

en: The payment method %name has been deleted.
pl: Metoda płatności %name została usunięta.

en: Deleted payment method %name.
pl: Usunięto metodę płatności %name.
