Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Date
ps: نيټه

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: Comment
ps: تبصره

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Count
ps: شمیر

en: active
ps: فعال

en: Details
ps: سپړنې

en: Activity
ps: چارندتیا

en: Permissions
ps: اجازې

en: And
ps: او
