Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (24 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: user
si: පරිශීලකයා

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Transaction ID
si: ගණුදෙණු අංකය

en: Transaction date
si: ගණුදෙණු දිනය

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Count
si: එකතුව

en: Permissions
si: අවසර

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
