Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (34 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: user
sl: uporabnik

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Transaction date
sl: Datum transakcije

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Date
sl: Datum

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: User
sl: Uporabnik

en: Node
sl: Vozlišče

en: Active
sl: Aktiven

en: Comment
sl: Komentar

en: Published
sl: Objavljeno

en: Count
sl: Število

en: active
sl: aktiven

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Owner
sl: Lastnik

en: Method
sl: Metoda

en: Pending
sl: Čaka

en: menu
sl: meni

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: disable
sl: onemogoči
