Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (29 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: user
sq: përdoruesi

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Date
sq: Data

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Active
sq: Aktiv

en: Comment
sq: Komenti

en: Published
sq: Publikuar

en: Count
sq: Numri

en: active
sq: aktiv

en: Details
sq: Hollësi

en: Permissions
sq: Të drejta

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.

en: disable
sq: çaktivo
