Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (29 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: user
te: వాడుకరి

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: disabled
te: అచేతనం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Date
te: తేదీ

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Link
te: లింకు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Total
te: మొత్తం

en: User
te: వాడుకరి

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Count
te: లెక్క

en: Details
te: వివరాలు

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: !name field is required.
te: !name అనే ఖాళీ తప్పనిసరి.

en: And
te: మరియు
