Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: Title
ug: تىما

en: user
ug: ئەزا

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Transaction date
ug: سودا ۋاقتى

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Disable
ug: تاقاش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: active
ug: كۆپ كەلگەنلەر

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: menu
ug: تىزىملىك

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Balance
ug: بالانس
