Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (47 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: user
ar: مستخدم

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: disabled
ar: معطَّل

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Disable
ar: تعطيل

en: Date
ar: التاريخ

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Total
ar: المجموع

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Active
ar: نشط

en: Comment
ar: التعليق

en: Published
ar: منشور

en: Count
ar: العدد

en: active
ar: نشط

en: Details
ar: التفاصيل

en: Amount
ar: المبلغ

en: State
ar: الحالة

en: Owner
ar: المالك

en: Method
ar: الطريقة

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Pending
ar: معلّق

en: Switch
ar: تبديل

en: menu
ar: قائمة

en: Activity
ar: النشاط

en: Node settings
ar: اعدادت العقدة

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Failed
ar: فشل

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: disable
ar: تعطيل

en: Complete
ar: تام

en: Canceled
ar: تم الإلغاء
