Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (38 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: user
az: İstifadəçi

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: disabled
az: söndürülüb

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Date
az: Tarix

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: Active
az: Aktiv

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Count
az: Say

en: active
az: aktiv

en: Details
az: Detallar

en: State
az: Dövlət

en: Owner
az: Sahib

en: Switch
az: Keçid

en: menu
az: menyu

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Node settings
az: Nod parametrləri

en: Permissions
az: İcazələr

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Min
az: Minimum

en: And max
az: və maksimum

en: And
az: və
