Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (40 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: user
be: карыстальнік

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Transaction ID
be: ID транкзацыі

en: Transaction date
be: Дата транкзацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: disabled
be: адключана

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Disable
be: Выключыць

en: Date
be: Дата

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Link
be: Спасылка

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Notes
be: Заўвагі

en: User
be: Карыстальнік

en: Node
be: Вузел

en: Active
be: Актыўна

en: Comment
be: Каментар

en: Published
be: Апублікавана

en: Count
be: Колькасць

en: active
be: актыўны

en: Details
be: Падрабязна

en: Owner
be: Уладальнік

en: Method
be: Метад

en: Pending
be: Чакае

en: Switch
be: Пераключэнне

en: menu
be: меню

en: Permissions
be: Правы

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: disable
be: адключыць

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: View link
be: Паглядзець спасылку
