Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (43 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Count
bo: གྲངས

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: View link
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་ཐག

en: Min
bo: ཆུང་ཤོས

en: And max
bo: དང་ཆེ་ཤོས།

en: And
bo: དང་
