Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (65 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: user
et: kasutaja

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Transaction ID
et: Ülekande ID

en: Transaction date
et: Ülekande kuupäev

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disable
et: Keela

en: Currency
et: Valuuta

en: Date
et: Kuupäev

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Total
et: Kokku

en: User
et: Kasutaja

en: Node
et: Postitus

en: Active
et: Aktiivne

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Count
et: Arv

en: Success
et: Õnnestus

en: active
et: aktiivne

en: Details
et: Üksikasjad

en: Amount
et: Kogus

en: State
et: Olek

en: Owner
et: Omanik

en: Payment
et: Maksmine

en: Payment settings
et: Maksmise seaded

en: Method
et: Meetod

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Pending
et: Ootel

en: Switch
et: Vaheta

en: menu
et: menüü

en: Activity
et: Tegevus

en: Node settings
et: Sisuelemendi seaded

en: Permissions
et: Õigused

en: Transaction
et: Tehing

en: Billing address
et: Arve saatmise aadress

en: Balance
et: Bilanss

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: disable
et: keela

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Everyone
et: Igaüks

en: Canceled
et: Katkestatud

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Total paid
et: Kokku makstud

en: Card type
et: Kaardi tüüp

en: Card number
et: Kaardi number

en: Please select
et: Palun vali

en: View link
et: Vaatamise link

en: Min
et: Minimaalne

en: And max
et: Ja maksimum

en: And
et: Ja

en: Delete transaction
et: Tehingu kustutamine
