Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (46 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: user
eu: erabiltzailea

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Transaction ID
eu: Transakzio ID

en: Transaction date
eu: Transakzio data

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Date
eu: Data

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Link
eu: Esteka

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Notes
eu: Oharrak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: Active
eu: Aktiboa

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Published
eu: Argitaratua

en: Count
eu: Zenbatu

en: active
eu: aktiboa

en: Details
eu: Xehetasunak

en: State
eu: Egoera

en: Owner
eu: Jabea

en: Method
eu: Metodoa

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: menu
eu: menua

en: Activity
eu: Aktibitate

en: Node settings
eu: Nodo ezarpenak

en: Permissions
eu: Baimenak

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: disable
eu: ezgaitu

en: Complete
eu: Eginda

en: Everyone
eu: Edozein

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: View link
eu: Ikusi lotura

en: And
eu: Eta
