Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (70 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: user
fi: käyttäjä

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Transaction ID
fi: Tapahtuma ID

en: Transaction date
fi: Kaupan päiväys

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Currency
fi: Valuutta

en: Date
fi: Päivämäärä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Link
fi: Linkki

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Total
fi: Yhteensä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Active
fi: Voimassa

en: Comment
fi: Kommentti

en: Published
fi: Julkaistu

en: Count
fi: Laskuri

en: Success
fi: Onnistui

en: active
fi: aktiivinen

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Amount
fi: Määrä

en: State
fi: Tila

en: Owner
fi: Omistaja

en: Payment
fi: Maksu

en: payment
fi: maksu

en: Payment settings
fi: Maksuasetukset

en: Method
fi: Tapa

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Handler
fi: Käsittelijä

en: Pending
fi: Odottaa

en: Pay
fi: Maksa

en: Switch
fi: Vaihda

en: menu
fi: valikko

en: Activity
fi: Aktiivisuus

en: Node settings
fi: Solmun asetukset

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Billing address
fi: Laskutusosoite

en: Balance
fi: Saldo

en: !name field is required.
fi: !name-kenttä on pakollinen.

en: disable
fi: pois käytöstä

en: Complete
fi: Valmis

en: Canceled
fi: Peruutettu

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Total paid
fi: Maksettu yhteensä

en: Card type
fi: Kortin tyyppi

en: Card number
fi: Kortin numero

en: Please select
fi: Valitse

en: Link to form
fi: Linkki lomakkeeseen

en: Test mode
fi: Testi-tila

en: View link
fi: Katso linkki

en: Node creation
fi: Solmun luonti

en: And max
fi: Ja max

en: And
fi: Ja

en: Payment type
fi: Maksutyyppi

en: Security code
fi: Turvakoodi

en: The user who created the transaction.
fi: Käyttäjä joka loi tapahtuman.

en: Authorize
fi: Valtuuta
