Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (32 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Transaction ID
gu: લેવડ-દેવડ આઇડી

en: Transaction date
gu: લેવડ-દેવડ તારીખ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Date
gu: તારીખ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: active
gu: સક્રિય

en: Details
gu: વિગતો

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: disable
gu: નિષ્ક્રિય
