Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (43 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: user
hr: korisnik

en: delete
hr: ukloni

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Transaction ID
hr: ID transakcije

en: Transaction date
hr: Datum transakcije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Disable
hr: Onemogući

en: Currency
hr: Valuta

en: Date
hr: Datum

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Link
hr: Poveznica

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Notes
hr: Bilješke

en: Total
hr: Ukupno

en: User
hr: Korisnik

en: Active
hr: Aktivno

en: Comment
hr: Komentar

en: Published
hr: Objavljeno

en: Count
hr: Broj

en: active
hr: aktivan

en: Details
hr: Detalji

en: Amount
hr: Iznos

en: State
hr: Država

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Method
hr: Metoda

en: menu
hr: izbornik

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: disable
hr: onemogući

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Please select
hr: Molimo odaberite

en: View link
hr: Vidi poveznicu
