Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: user
hy: օգտագործող

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disable
hy: Անջատել

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Count
hy: քանակ

en: active
hy: ակտիվ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Permissions
hy: Արտոնություններ
