Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (52 entries)

en: Title
is: Titill

en: user
is: notandi

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: E-mail
is: Netfang

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: disabled
is: óvirkt

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Disable
is: Afvirkja

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Date
is: Dagsetning

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Link
is: Hlekkur

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Form ID
is: Kenni forms

en: Total
is: Samtals

en: User
is: Notandi

en: Node
is: Nóða

en: Active
is: Virkt

en: Comment
is: Ummæli

en: Published
is: Birt

en: active
is: virkur

en: Details
is: Nánar

en: Amount
is: Upphæð

en: State
is: Fylki

en: Owner
is: Eigandi

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: payment
is: greiðsla

en: Payment settings
is: Greiðslustillingar

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: menu
is: valmynd

en: Permissions
is: Réttindi

en: Billing address
is: Heimilisfang greiðanda

en: Total amount
is: Heildarupphæð

en: !name field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út !name reitinn.

en: disable
is: afvirkja

en: Complete
is: Lokið

en: Canceled
is: Hætt við

en: Total paid
is: Samtals greitt

en: Card type
is: Kortategund

en: Card number
is: Kortanúmer

en: Please select
is: Veljið

en: And
is: Og

en: Security code
is: Öryggiskóði
