Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (33 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: user
ka: მომხმარებელი

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Transaction ID
ka: ტრანზაქციის იდენტიფიკატორი

en: Transaction date
ka: ტრანზაქციის თარიღი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Date
ka: თარიღი

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Active
ka: აქტიური

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Count
ka: რაოდენობა

en: active
ka: აქტიური

en: Details
ka: დეტალები

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Switch
ka: გადართვა

en: menu
ka: მენიუ

en: Permissions
ka: უფლებები

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.
