Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (67 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: user
lt: narys

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Transaction date
lt: Operacijos data

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disable
lt: Išjungti

en: Currency
lt: Valiuta

en: Date
lt: Data

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Notes
lt: Pastabos

en: Total
lt: Iš viso

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Count
lt: Skaičius

en: Success
lt: Sėkmingai

en: active
lt: aktyvus

en: Details
lt: Išsamiai

en: Amount
lt: Suma

en: State
lt: Etapas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payment settings
lt: Mokėjimų nuostatos

en: Method
lt: Būdas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Handler
lt: Tvarkytojas

en: Pending
lt: Laukiama

en: Switch
lt: Perjungti

en: menu
lt: meniu

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Node settings
lt: Mazgo nuostatos

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Billing address
lt: Mokėtojo adresas

en: Balance
lt: Balansas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Refund
lt: Grąžinta

en: Teaser display
lt: Įžangos rodymas

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: disable
lt: išjungti

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Total paid
lt: Viso sumokėta

en: Card type
lt: Kortelės tipas

en: Card number
lt: Kortelės numeris

en: Please select
lt: Prašome pasirinkti

en: Link to form
lt: Nuorodą į formą

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: Node creation
lt: Mazgo kūrimas

en: Full node display
lt: Pilnas mazgo rodymas
