Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (61 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: user
lv: lietotājs

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Transaction ID
lv: Darījuma ID

en: Transaction date
lv: Darījuma datums

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: disabled
lv: atspējots

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disable
lv: Atspējot

en: Currency
lv: Valūta

en: Date
lv: Datums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Link
lv: Saite

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Total
lv: Kopā

en: User
lv: Lietotājs

en: Node
lv: Mezgls

en: Active
lv: Aktīvs

en: Comment
lv: Komentārs

en: Published
lv: Publicēts

en: Count
lv: Skaits

en: active
lv: aktīvs

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Amount
lv: Summa

en: State
lv: Stāvoklis

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Payment
lv: Maksājums

en: Payment settings
lv: Maksājumu iestatījumi

en: Method
lv: Veids

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Pending
lv: Gaida

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: menu
lv: izvēlne

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Node settings
lv: Mezgla iestatījumi

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Billing address
lv: Norēķinu adrese

en: Balance
lv: Bilance

en: Discover
lv: Atklāt

en: Refund
lv: Atmaksa

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: disable
lv: izslēgt

en: Canceled
lv: Atteikts

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Card type
lv: Kartes tips

en: Card number
lv: Kartes numurs

en: Please select
lv: Lūdzu izvēlieties

en: Link to form
lv: Saite uz formu

en: View link
lv: Saite Skatīt

en: And max
lv: Un maks.

en: And
lv: Un
