Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: user
mn: хэрэглэгч

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Date
mn: Огноо

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Form ID
mn: ID загвар

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: menu
mn: цэс

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.
