Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (35 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: user
mr: सदस्य

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Transaction ID
mr: व्यवहार क्रमांक

en: Transaction date
mr: व्यवहार दिनांक

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Currency
mr: चलन

en: Date
mr: दिनांक

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Link
mr: दुवा

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: Total
mr: एकूण

en: User
mr: सदस्य

en: Node
mr: शाखा

en: Active
mr: सक्रिय

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Published
mr: प्रकाशित

en: State
mr: राज्य

en: Owner
mr: मालक

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Min
mr: किमान

en: And max
mr: आणि कमाल

en: And
mr: आणि
